Nabídka práce Brno

Nabízíme zajímavou práci pro zahraniční a tuzemské společnosti, neformální atmosféru, profesní růst, zajímavé platové podmínky.

Společnost DataPro Solutions, s.r.o. je poskytovatel komplexních služeb v oblasti internetu. Poskytujeme řešení pro internetové obchody, napojení na podnikové informační systémy, webové stránky a publikační systémy, marketingové kampaně na internetu a optimalizaci pro vyhledávače.

DataPro Solutions je také provozovatelem několika internetových obchodů zaměřených na sportovní zboží a zdravý životní styl. Internetové obchody jsou provozovány pod značkou DataPro Shops.

PPC specialista - externí spolupráce

Hledáme specialistu na PPC kampaně. Náplní práce je vytváření a správa PPC kampaní pro naše klienty.

Požadujeme:

  • výbornou znalost prostředí Adwords a Sklik
  • zkušenosti s vedením větších kampaní
  • zkušenosti s optimalizací kampaní

Práci lze vykonávat odkudkoliv.

CSS Kodér - externí spolupráce

Hledáme zkušeného kodéra html pro kódování validních html šablon z dodaných grafických podkladů. Pozice je vhodná pro externí spolupracovníky z celé ČR.

Externí grafik

Hledáme kreativní grafiky pro navrhování designu webových stránek pro externí spolupráci. Pokud umíte navrhovat design pro webové stránky ozvěte se nám. Zajímají nás hlavně ukázky Vaší práce. Grafické podklady potřebuje dodat ve formátu Adobe Photoshop.

Programátor webových aplikací - vedlejší pracovní poměr - nabídka práce Brno

Hledáme programátora na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr. Tato nabídka práce je vhodná také pro absolventy a studenty VŠ z Brna a okolí. Práci je možné vykonávat také vzdáleně.

Náplň práce:

  • Práce na nových funkcích pro internetový obchod
  • Programování datových napojení na informační systémy
  • Práce v týmu

Požadavky:

  • Znalost PHP a databáze MySQL

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis. Bližší informace o nabízené práci Vám poskytne Jiří Kovačičín, tel. 549 216 955.

Poslat CV