Výhody našeho řešení

Vlastní řešení, kvalitní a přehledný obsah, originální design, snadná nalezitelnost a také správné a účelné cíle prezentace - to jsou kvalitní webové stránky DataPro.

Vlastní řešení

Webové prezentace Datapro využívají výhradně vlastní řešení, která jsou našim partnerům dodávána na klíč. Důraz je kladen především na dostupnost našich služeb. Naše řešení je modulární systém, který neustále vyvíjíme. Každoročně dochází k rozšíření nabídky funkcí, které lze do systému přidat. Základní moduly jsou updatovány a jejich nové funkce nabízeny našim zákazníkům k dokoupení.

Grafický návrh

Grafický návrh je vytvořen na základě konzultací se zákazníkem. Grafika je jedinou částí dodávky, kterou lze dodat externě a to pouze v případě přání zákazníka, který si tak grafiku zajistí vlastními silami. Grafické podklady jsou námi akceptovány pouze pokud splní předem dané technické požadavky.

Publikační systém

Náš vlastní publikační systém je připraven pro administraci standardních webových prezentací, e-shopů B2C a B2B. Na jednom místě a tzv. odkud koliv můžete editovat svoje stránky. Publikační systém je neustále upravován. Je vybaven všemi moderními funkcemi, které editace webových stránek a e-shopů potřebují k pohodlnému provozu. Při vývoji publikačního systému využíváme naše zkušenosti s provozem našich vlastních e-shopů.

Podpora a servis

Získáním nového zákazníka pro nás vzniká dlouhodobý závazek, jehož cílem je zákazníkova spokojenost. Náš tým je neustále připraven řešit Vaše požadavky. Náročnější zákazky, především e-shopy s napojením na ERP, jsou kryty servisní smlouvou, která dává zákazníkovi záruky naší pohotovsti a připravenosti splnit jeho požadavky ve stanovených termínech.