Webdesign služby

Chcete získávat nové zákazníky přes Internet? Chcete efektivně prodávat po Internetu? Chcete se profesionálně prezentovat před svými obchodními partnery? Chcete komunikovat se zákazníky prostřednictvím webových stránek? Chcete předstihnout konkurenci?

Je mnoho důvodů proč si nechat vytvořit poutavou www prezentaci...

Při realizaci webových stránek vycházíme z cíle jaký má internetová prezentace plnit. Grafické zpracování stránek považujeme za velmi důležité, nikoliv však za klíčové. Webová stránka by měla v první řadě být dobře srozumitelná a jednoduše ovladatelná. Jen tak bude dobře sloužit svému účelu.

Při návrhu nového nebo redesignu stávajícího webu nepreferujeme laciná předpřipravená řešení. Vycházíme z toho, že každý zákazník je jiný, má jiné priority a požadavky. Proto jsou pro nás klíčové cíle, kterých chce klient dosáhnout. Tomu odpovídá navržená struktura, množství informací, grafické zpracování, technická platforma, typ a forma propagace. Klient dostává profesionální produkt, který bude přínosem pro jeho podnikání.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Kompletní realizace firemních webů - zarnující návrh strategie, struktury, ergonomie (navigace), grafický návrh, technické zpracování, provoz, aktualizace a propagaci na internetu
  • Programování dynamických webových aplikací např. internetové obchody, katalogy, portály
  • Implementace systémů pro správu obsahu, vyhledávacích služeb, intranetů a extranetů
  • Animované bannery, Flash prezentace, prezentace na CD-ROM, screen savery

Vybrané webové stráky, které jsme realizovali pro naše klienty naleznete na stránce Reference.

Pro více informací o možnostech Vaší internetové prezentace nás kontaktujte.