E-shop napojený na Money S4, S5

Používáte skladový systém Money S4 nebo Money S5? V tom případě pro Vás máme e-shop, který umí s Money přímo komunikovat. Nenechte se limitovat krabicovými eshopy. S námi můžete mít propojený eshop na míru!

Internetový obchod od společnosti DataPro Solutions má vlastní datový konektor pro komunikaci s podnikovými informačními systémy Money S4 a Money S5. Se skladovým systémem komunikuje automaticky bez zásahu uživatele v naplánovaných časových intervalech. Jednotlivé úlohy lze také spouštět ručně. Podporuje rozdílové přenosy, které minimalizují zatížení Vašeho podnikového serveru i webserveru.

Co DataPro e-shop propojený s Money umí?

  • Přenos informací o produktech - popisy (včetně vícejazyčných popisů), přenos parametrů zboží, váhy, rozměrů atd.
  • Označení produktů příznakem v akci, výprodej apod.
  • Hlavní obrázek a další obrázky - veškeré obrázky přidružené ke kartě produktu v katalogu i soubory ke stažení. U obrázků podporujeme vytváření vodoznaků, aby Vám obrázky nikdo nestahoval.
  • Kategorie - přenos stromu kategorií pro web i skupin, které využíváte pro členění katalogu v Money.
  • Ceny - přenos cen včetně cenových hladin určených pro vybrané skupiny uživatelů (využitelné pro B2B)
  • Skladové zásoby - přenos stavu skladů, podporujeme více skladů.
  • Vytváření sestav - datový konektor pro Money S4 a S5 podporuje i pokročilé funkce jako jsou skladové sestavy a komplety.
  • Přenos zákazníků z adresáře, případně jejich import do adresáře Money. Ať už se zákazník zaregistruje na eshopu nebo v money přenosy zákazníků se hodí.
  • Přenos objednávek přímo do agendy objednávky přijaté.
  • Nepotřebuje instalovat do Money další přídavné moduly (kromě modulu automatik) - naše řešení funguje nezávisle na systému Money.

Systém je navržen tak, aby umožňoval úpravy dle potřeb zákazníka. Propojení upravíme podle Vašich konkrétních potřeb!

Pokud hledáte plnohodnotný e-shop, který spolehlivě funguje na systému Money, tak nás prosím kontaktujte.

Jak propojení s Money Funguje?

Systém je založen na oddělení marketingových funkcí a informací o zboží. Zatímco se informace o produktech načítají ze systému Money automaticky, informace publikované na webu se ovládají přes webové administrační rozhraní. Často chcete jednotlivé funce oddělit a informační obsah webu se může v mnoha případech lišit. Váš marketingový pracovník nepotřebuje přístup do skladové agendy a skladník nepotřebuje psát články na web. Navíc ušetříte za další licence systému Money pro administrátory webu.

Publikace článků, rozesílání nabídkových emailů a další funkce e-shopu jsou využívány ve webové adminstraci eshopu přístupné odkudkoli. Eshop obsahuje propracovanou agendu objednávek. Vaše objednávky se stahují přímo do Money, ale pro kontrolu objednávky uvidíte i v administraci na webu. Funkcemi webového rozhraní lze vhodně doplnit úkoly, které v podnikovém systému chybí, nebo se s nimi zdlouhavě pracuje.

Využití eshopu pro B2B i B2C

Náš eshop napojený na Money je možné využít jako internetový obchod pro koncové zákazníky i pro obchodní partnery, případně obě funkce kombinovat. Standardně podporujeme systém cenových hladin. B2B zákazníci tak mohou nakupovat za jiné ceny než koncoví B2C zákazníci.

O systémech Money S4, S5

 

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti ERP podle svých potřeb, bohaté možnosti nastavení, snadnou ovladatelnost po základním zaškolení a rychlou instalaci systému. Je velmi vhodný i pro společnosti, které očekávají vlastnosti velkých ERP informačních systémů, ale v současné době si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Využívají jej také větší účetní společnosti pro vedení účetnictví a daňového poradenství.

Informační systém Money S5 je nejrychlejší a nejvýkonnější informační systém z řady účetních a ERP systémů Money. MS SQL Server 2005/2008, špičkové technologie, maximální zabezpečení dat, dokonalé uživatelské prostředí a nadstandardní otevřenost zaručují okamžitý přístup ke klíčovým informacím, který tento ERP informační systém poskytuje pro řízení větších podniků.

Společnost DataPro Solutions, s.r.o. není výrobcem ani implementačním partnerem systémů Money S4, nebo Money S5.

Obrázková galerie