E-shop DataPro

Realizace ziskových internetových obchodů, napojení na skladový informační systém, optimalizace pro vyhledávače, mobilní verze e-shopu. Modulové řešení pro náročné klienty s možností úprav na míru.

Chcete internetový obchod, který Vám umožní porazit konkurenci? Chcete e-shop, který bude mít všechny moderní funkce a perfektní design? Chcete řešení, které je spolehlivé, bezpečné a zvládne velké zatížení?

Využijte naše služby. Internetový obchod DataPro e-shop je prověřený systém bez omezení, obsahující všechny důležité funkce, které je možné přizpůsobit podle Vašich požadavků.

Naše řešení e-shopu má všechny předpoklady k tomu, aby Váše internetové podnikání bylo efektivní, ziskové, přinášející konkurenční výhodu.

 

Charakteristika e-shop řešení DataPro

Internetový obchod je dodáván na klíč

Vzhled obchodu a jeho funkce nejsou ničím omezeny. Provádíme vše od návrhu grafiky, přizpůsobení funkcí až po naplnění daty a internet marketing, který dá Vašemu podnikání na internetu rychlý rozjezd.

Optimalizace pro vyhledávače

DataPro e-shop je od základu navržen tak, aby byla možná účinná optimalizace pro vyhledávače. Každou novou funkci, kterou do e-shopu přidáváme vymýšlíme tak, aby byla pro vyhledávače přínosná. Proto se eshopy od nás skvěle umisťují ve vyhledávačích. Návštěvníci z vyhledávačů často tvoří až 75% klientely obchodu (u nových shopů i více).

Podpora jazykových mutací a více měn

Obchod lze dále rozšiřovat o další jazyky a měny. Implementace jazykových verzí je navržena s maximálním ohledem na vyhledávače, aby všechny SEO funkce byly zachovány i v dalších jazycích. Jazykové verze je také možné provozovat na různých národních doménách.

Pokročilá cenotvorba a věrnostní systémy

Internetový obchod je především o tvorbě ceny. DataPro e-shop to s cenami umí. Je možné vyvářet speciální akční ceníky s časovým omezením, speciální ceníky pro různé zákazníky, vytvářet množstevní slevy, akční produktové balíčky atd. Nezapoměli jsme ani na propracovaný věrnostní systém a slevové kupóny, které můžete využít při marketingových akcích.

Administrační rozhraní

Umožňuje jednoduše ovládat obchod pomocí webového prohlížeče, přidávat / upravovat produkty, měnit ceny, nahrávat obrázky, vyřizovat objednávky vše bez nutnosti znát internetové technologie. Administrace prošla mnoha změnami, aby bylo možné efektivně pracovat s mnoha tisíci položkami. Administrační rozhraní vyhovuje hlavně začínajícím e-shopům bez vlastního skladu. Mnoho našich zákazníků využívá napojení na skladový sytém, který umožňuje efektivní prodej po internetu.

Napojení na skladové a účetní systémy

Ovládejte e-shop z prostředí Vašeho informačního systému. Informace o zboží, jeho skladové dostupnosti se mohou zcela automaticky zobrazovat v internetovém obchodě. Zpracovávejte objednávky již zaběhlým způsobem ve vašem skladovém programu. Řešení DataPro e-shop to umožňuje!

E-shop obsahuje XML datové rozhraní, které je možné využít na propojení s dalšími informačními systémy např. účetnictví, skladové hospodářství a pod. Kromě běžných výstupů jsme realizovali online napojení na systémy Stormware Pohoda, Money S3, Money S4, Money S5, Altus Vario, Vision 32, Helios Orange, SAP a další. Variabilita našeho systému umožňuje propojit e-shop prakticky s libovolným účetním nebo skladovým systémem.

Podpora plateb po internetu

Podpora bezpečných plateb kreditními kartami (Visa, Master Card) technologií 3D Secure. Realizovali jsme napojení pomocí platební brány České Spořitelny a MUZO pay podporované např. eBankou, ČSOB. V portfoliu máme také napojení na splátkové programy CETELEM včetně online kalkulačky splátek.

Mobilní verze e-shopu

Nové projekty navrhujeme již v responzivním designu, které se přizpůsobují velikosti displeje koncového zařízení. Nejlepších výsledků na mobilu však dosahujeme pomocí dedikované mobilní verze e-shopu. Ta je až o 75% úspornější a rychlejší než web pro desktop a funguje i na pomalém mobilním připojení Edge.

Detailní statistiky návštěvnosti

Pro analýzu návštěvnosti internetového obchodu používáme Google Analytics. Díky tomu zjistíte kdo jsou Vaši návštěvníci, jak se na stránkách chovají, co je nejvíce zajímá a jak úspěšný je Váš online marketing. Bez podrobných statistik se efektivně pracovat nedá. Implementace statistik je vyladěná pro internetový prodej.

Snadná rozšiřitelnost

Jádro systému je tvořeno objekty a moduly, které lze upravovat a přidávat. Pro zákazníka to znamená ochranu investic, že nebude muset v budoucnu přecházet na zcela nový systém. Již dnes máme desítky funkcí hotových a není problém implementovat komplexní obchodní logiku.

Kvalita za příznivou cenu

Cena za implementaci e-shopu je závislá na konkrétních funkcích, ale základní přednastavenou verzi systému můžete mít již od 35 000 Kč včetně přizpůsobení designu.

 

Příklady použití internetových obchodů DataPro

  • Internetový obchod pro koncové zákazníky B2C. E-shop s libovolným sortimentem a neomezeným počtem produktů a oddělení. Důraz je kladen na poutavý design, výbornou prezentaci zboží, zvýraznění akcí, jednoduchý proces objednání, optimalizaci pro vyhledávače, atd.
  • Velkoobchodní prodejní systém B2B. Optimalizuje dodavatelsko-odběratelské vztahy. Důraz je kladen na propojení se skladovým systémem, prezentace stavu skladu na webu, různé cenové hladiny, časově omezené cenové akce, možnost objednávání pouze pro registrované zákazníky, atd.
  • E-shop pro zahraniční zákazníky B2C. Prodej výrobků do celého světa. Důraz je kladen na SEO přístupné jazykové verze, maximálně přehlednou prezentaci zboží a jednoduchost nákupu, podporu kreditních karet a zahraničních platebních bran (např. 2checkout.com, PayPal atd.)
  • Partnerský (Affiliate) e-shop - rozjeďte vlastní e-shop, ale objednávky předávejte zavedeným firmám, které Vaše objednávky vyexpedují. Vy získáte provizi z prodeje a nemusíte se zboží ani dotknout.

 

DataPro E-shop je flexibilní a škálovatelné řešení elektronického obchodování, které dá Vašemu Internetovému podnikání rychlý start.

Pro více informací o cenových podmínkách a možnostech internetového obchodu, nás kontaktujte.
Pokud Vás zajímá co se nám již povedlo navštivte stránku reference.