SEO konzultace

Chcete mít úspěšný web? Pracujete na jeho zviditelnění? Jste spokojení s návštěvností z přirozeného, neplaceného hledání? Bez dobré SEO strategie je úspěch téměř nemožný. Úspěšný web, to je optimalizovaný web.

SEO (Search Engine Optimization) optimalizace pro vyhledávače

Nabízíme SEO konzultace, které Vám pomohou vytěžit z přirozeného hledání maximum. Návštěvnost z přirozeného vyhledíávání tvoří běžně až 75% celkové návštěvnosti. Proto je investice do SEO zcela klíčová. Přínos optimalizace lze velmi dobře sledovat a vyhodnocovat pomocí nástrojů jako je Google Analytics.

Co je optimalizace pro vyhledávače?

Jde o souhrn pravidel a činností, dle kterých se staví, případně upravují webové stránky a také aktivity mimo stránky. Cílem těchto úprav je zvýšení návštěvnosti z přirozeného (neplaceného) hledání ve vyhledávačích jako je Google, Seznam a další.

Jak Vám můžeme pomoci?

Pomůžeme Vám navrhnout SEO strategii, která přivede na Vaše stránky více návštěvníků z přirozeného vyhledávání (organic search). Naše služby nejsou postavené na dosahování pozic na určitá klíčová slova, ale na celkovém zvýšení návštěvnosti z přirozeného vyhledávání. Zaměřujeme se na long-tail (dlouhé) hledané fráze, které mají sice nižší počet hledání, ale přivádějí lépe cílené návštěvníky, kteří jsou v závěru nákupního procesu. Takoví návštěvníci pak přinášejí více prodejů (mají vyšší konverzní poměr).

Základní SEO konzultací je provedení SEO analýzy Vašich stránek.