Novinky - webdesign, e-shopy a webový marketing

Zde najdete novinky a články z oblasti tvorby eshopů a webového marketingu publikované společností DataPro Solutions. Pokud nechcete, aby Vám nějaká novinka unikla zaregistrujte se k odběru našich novinek do e-mailu. Využijte k tomu okénko v patičce stránky.

Sekce Novinky - webdesign, e-shopy a webový marketing obsahuje tyto články:

Mobilní e-shop

Mobilní verze e-shopu je internetový obchod optimalizovaný pro chytré mobilní telefony. S mobilním e-shopem proměníte mobilní návštěvníky v zákazníky. Oproti verzi pro počítač je výrazně rychlejší, přehlednější a zárověň obsahuje všechny klíčové funkce.

Google hrozí penalizací kvůli mobilní verzi webu

Nemáte mobilní verzi webu? V tom případě se vystavujete riziku penalizace ze strany Google. Stránky, které nejsou přizpůsobené zobrazení na mobilním telefonu Google znevýhodňuje ve výsledcích vyhledávání od května 2015.

Napojení money S4, S5

Hledáte e-shop, který bude napojený na ekonomický systém Money S4 nebo Money S5? Pak již nemusíte hledat dál. Nabízíme kvalitní, rychlý eshop, s designem i funkcemi na míru přesně pro Vás. Součástí napojení na systém Money je přenos produktů, kategorií, objednávek i zákazníků.

Slevový kupón jako marketingový nástroj

Jak přesvědčit nerozhodnutého zákazníka aby nakoupil právě u vás? Jednou z možností je použít slevový kupón. V tomto článku se dozvíte jak efektivně využívat slevové kupóny. Jaké jsou výhody a nevýhody použití slevových kupónů a také několik příkladů z praxe.

Facebook-fans.cz podvodná stránka

Upozorňujeme na podvodnou stránku Facebook-fans.cz. Tato stránka rozesílá SPAM nabízející dodání facebook fanoušků. Společnost DataPro Solutions se od této nabídky distancuje.

Nový web Speed-Pneu.cz

Je právě čas na přezouvání obutí automobilů z letních pneumatik na zimní. Právě proto jsme spustili nový eshop s velkou nabídkou zimních osobní pneu s příznačným názvem www.Speed-Pneu.cz . Spuštění nového eshou provázejí také zajímavé zaváděcí ceny.

Nová Boardmania.cz

Vytvořili jsme nový e-shop Boardmania.cz. Nový web je postaven na přepracované verzi aplikačního jádra, které je rychlejší a nabízí větší možnosti práce s cenotvorbou. Boardmania.cz je internetový skateshop a snowboard shop , nabízející oblečení, zimní bundy a další potřebnosti.

Nový modul "Platby a dopravy"

Nové funkce v modulu plateb a doprav. Možnost definovat stejné způsoby doprav s jinou cenou v zavislosti na hmotnosti produktů apod.

Eleshop.cz v novém kabátě

Prohlédněte si úspěšný internetový obchod Eleshop.cz po kompletním redesignu.

Nový Brusle-shop.cz

Představujeme e-shop zaměřený na bruslení. Obchod nabízí zajímavé inline brusle značek RollerBlade, Powerslide a Tempish.

Šperky MAX e-shop

Nově jsme spustili rozsáhlý e-shop nabízející stříbrné a ocelové šperky a také módní silikonové hodinky. Prohlédněte si Šperky Max.