O nás

Společnost DataPro Solutions, s.r.o. se zabývá uceleným portfoliem služeb v oblasti vývoje, provozu, správy a propagace Internetové prezentace a elektronického obchodování. Nabízíme vlastní specializovaná řešení pro e-commerce, elektronické publikování a analýzu návštěvnosti.

Specializujeme se na realizaci a správu atraktivních www prezentací, produktových katalogů, elektronických obchodů a dalších zákaznických systémů.

Naše filosofie

Vycházíme z toho, že každý klient je jiný, má své priority a cíle. Proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a hledáme pro něj optimální řešení jeho potřeb. Pracujeme samostatně a iniciativně. Aktivně přicházíme s nápady, které by mohly být zákazníkovi užitečné.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci, kdy jsme schopni nabídnout flexibilitu, iniciativu, kreativitu a vysokou úroveň služeb na základě dobré znalosti potřeb a priorit klienta.

Naše služby

Pro naše zákazníky zajišťujeme plný servis zahrnující každodenní aktualizace stránek, konzultace v oblasti internetového marketingu, analýzy návštěvnosti, vyhodnocení úspěšnosti reklamních kampaní a další.

Historie firmy

Naše firma vznikla roku 1996. V roce 1997 jsme získali našeho klíčového zákazníka Hewlett-Packard. Postupem let se náš tým i objem realizované práce postupně zvětšoval, až jsme se v polovině roku 2003 transformovali na společnost s ručením omezeným.

Náš tým

Náš tým se skládá z vyškolených profesionálů, kteří Vám pomohou najít ta nejlepší řešení Vašich potřeb. Většina našich zaměstnanců dosáhla vysokoškolského vzdělání na ČVUT nebo VŠE.

Navržená řešení vytváříme uvnitř firmy (in-house), abychom využili synergický efekt různých specializací členů našeho týmu. Zaměstnáváme grafiky, webmastery, analytiky, programátory a systémové administrátory.

Používáme nejnovější technologie založené na otevřených standardech a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu naší práce.

Máme praxi na poli Internetu již 8 let a rádi se staneme Vaším partnerem při Vašich aktivitách.