Funkce e-shopu

Využijte jen takové funkce, které opravdu potřebujete. Dejte svému e-shopu maximální parametry. Dejte svým zákazníkům pohodlí nákupu a důvod vrátit se.

Datapro e-shop je postaven tak, aby už ve základním provedení vyhověl potřebám velmi náročného zákazníka. Obsahuje všechny funkce, bez kterých si fungující obchod dnes již nelze představit. Je postaven na validním XHTML kódu, který splňuje veškeré nároky SEO optimalizace. Provozovateli e-shopu dává maximální pohodlí v editaci produktů, kategorií a článků. Všechny funkce e-shopu lze na míru upravit.

Datapro e-shop je vybaven tzv. základními funkcemi. Funkce jsou navrženy tak, aby Váš startující e-shop nebyl omezen v žádném směru. Můžete vystavět strom zboží s neomezeným počtem kategorií. Kategorie řadit dle Vašeho rozhodnutí. Produktům přidávat varianty (velikosti, barvy), parametry, tvořit různé hladiny plateb pro dopravu zdarma ad.

Výpis základních funkcí e-shopu

Pro zákazníky s jasnou představou o funkcích svého e-shopu máme připraven další seznam funkcí, kterými lze e-shop tzv. dovybavit. Tyto funkce ve většině případů rozšiřují moduly ze základní sestavy, ale jsou tu také další, které v ní chybí. Mezi takové se řadí např. Bonusový systém návazaný na modul slevových kupónů, modul sestav a kompletů, rozšíření na B2B zákazníky, sms brána, tisk faktur z administrace apod.

Výpis rozšiřujících funkcí a modulů

Úprava funkcí na míru, programování

Všechny funkce e-shopu jsou vytvořeny tak, aby byla možná jejich úprava na přání zákazníka. Našim zákazníkům nenabízíme krabicový produkt, ale živý systém s plnou podporou. Je tak možné kdykoliv nás kontaktovat a domluvit úpravu dle Vašich představ.