Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních je pro nás samozřejmostí. Informace poskytnuté naší společnosti prostřednictvím těchto stránek nebo zasláním e-mailu budeme chránit, aby nemohlo dojít k jejich zneužití.

Společnosti DataPro Solutions, s.r.o. prohlašuje, že veškeré informace a osobní data Vámi poskytnutá využijeme výhradně k Vaší identifikaci v obchodním styku. V žádném případě Vaše osobní data nebudou poskytnuta třetím stranám.

Poskytnutím osobních údajů prostřednictvím těchto stránek nebo zasláním e-mailu udělujete souhlas se zpracováním těchto údajů společností DataPro Solutions, s.r.o. správcem údajů.

Vaše osobní údaje budou zpracovány a chráněny v souladu se zákonem 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Vaše osobní údaje budou použity výhradně k těmto účelům: zasílání nabídek, informování o nových službách a produktech, statistické zpracování údajů, archivace dat.

Provozovatel stránek datapro.cz je společnost DataPro Solutions, s.r.o. se sídlem Hošťálkova 37, Praha 6 zapsaná u rejstříkového soudu v Praze oddíl C,
vložka č. 93912.