Napojení na skladové systémy

Obousměrné propojení DataPro e-shopu s vaším informačním systémem Vám zajistí pohodlné ovládání e-shopu přímo z informačního systému. Zadáte nové zboží, vyřidíte objednávky, upravíte strukturu stromu kategorií apod.

E-shop DataPro obsahuje XML datové rozhraní, které je možné využít na propojení s dalšími informačními systémy a ERP systémy (účetnictví, skladové hospodářství apod.).

Hlavní výhodou napojení na informační systém je především automatizace mnoha procesů. Přináší tak úsporu nákladů, zjednodušení práce a v neposlední řadě omezení chybovosti lidského faktoru. Oba dva systémy (e-shop / informační systém) jsou propojeny oboustranně. Díky tomuto propojení dochozí k pravidelné výměně dat mezi oběma systémy. Přenášet se mohou ceníky, produkty, objednávky, údaje o zákaznících atd.

Napojení na informační systém nepřináší výhody pouze obchodníkům, ale také jejich zákazníkům. Ti mají díky registraci do e-shopu možnost dodatečné kontroly vydaných dokladů (faktury, objednávky atd.). Výhody, které napojení přináší se tak dají využít marketingově. Mohou pomoci přesvědčit zákazníka, aby zůstal něšemu e-shopu věrný.

Kromě běžných výstupů jsme realizovali online napojení na systémy

Variabilita našeho systému umožňuje propojit e-shop prakticky s libovolným účetním nebo skladovým systémem.