Grafika

Grafika a grafický návrh patří mezi důležité faktory ovlivňující úspěšnost e-shopu či webových stránek. Měla by korespondovat s vizuální identitou Vaší firmy a zároveň Vás musí odlišit od šedé masy velmi podobných šablonovitých e-shopů, kterých je všude plno.

Image firmy, odlišení se a použitelnost. To jsou hlavní atributy, které Vám kvalitní grafika může přinést, a které mohou zásadně ovlivnit úspěšnost Vašeho internetového podnikání. Tato fáze realizace projektu patří mezi nejdůležitější a proto jí věnujeme velkou část společného úsilí k dosažení úspěšného projektu.

Zákazník může vybírat mezi třemi možnostmi, jak zajistit grafiku námi vytvářenému projektu.

  • Vytvoříme grafický návrh na míru
  • Upravíme přednastavené grafické šablony
  • Zákazník si dodá vlastní grafický návrh

Grafický návrh na míru

Vhodné pro náročného zákazníka, který má jasnou představu o směřování svého internetového podnikání a originální design je pro něj neodmyslitelným znakem jeho iamge. Zákazník dostává grafický návrh k posouzení a následné ladění návrhu je již dokončeno v přímé konzultaci se zákazníkem.

Přednastavené grafické šablony

Pro začínající internetové prodejce jsme připravili šablony pro rychlý start Vašeho podnikání. Šablony umožňují poměrně vysoký stupeň přizpůsobení, takže ve výsledku máte vzhled, který Vás bezpečně odliší od konkurence a navíc obsahuje spoustu moderních prvků, které Vám umožní úspěšný začátek podnikání.

Ukázky přednastavených designů

Zákazník si dodá vlastní grafický návrh

Máte vlastního grafika nebo agenturu zajišťující jednotný grafický vzhled Vaší firmy? Žádný problém, na výsledném vzhledu budeme pracovat společně. Obvykle naše spolupráce probíhá tak, že vytvoříme drátěný model stránek, tj. schéma rozmístění potřebných ovládacích prvků a ten pak slouží jako zadání pro grafický návrh.  Máte pak jistotu, že se v grafice na nic nezapomene. Výsledný schválený vzhled webu předáte nám a my vytvoříme potřebné šablony pro e-shop.