Reklamní kampaně

Podpořte výsledky svého e-shopu kvalitní PPC kampaní. Pomůžeme s nastavením a vedením kampaní na Google Adwords nebo Sklik. Dobře nastavená kampaň si na sebe vydělá.

Internetový marketing a reklama je, vedle kvalitního obsahu a webdesignu stránek, klíčovou součástí internetové strategie.

SEM (Search Engine Marketing)

Vedle SEO optimalizace, která je spíše neplacenou formou zviditelní stránek na internetu, je SEM placenou formou této činnosti.
Do SEM patří především PPC kampaně, nebo jejich alternativy PPA (platba za provedení akce) nebo PPS (platba za uskutečněný prodej).

Utratit spoustu peněz za internetovou reklamu je snadné.

Sestavíme pro Vás individuální reklamní kampaň pro zviditelnění Vašich webových stránek na internetu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vytvoříme pro něj takovou kampaň, aby jeho finanční prostředky byly účelně vynaloženy. Po skončení Vám pošleme vyhodnocení uspěšnosti kampaně, takže uvidíte za co platíte.

Konzultace v oblasti internetové reklamy

Nabízíme konzultace spojené s možnostmi reklamy na internetových portálech a vyhledávačích. Využitím našich konzultačních služeb budete optimalizovat dopad reklamy pro Vámi zvolený rozpočet. Doporučíme vhodný typ reklamy, navrhneme optimální klíčová slova a vytvoříme reklamní texty i grafické podklady.

Proč si vybrat právě nás?

Ze zkušeností s jinými weby již víme co funguje a co ne, který typ reklamy je v daném případě vhodný. S námi budou Vaše peníze účelně vynaloženy na reklamu, která přináší užitek. Pro důkladné vyhodnocení všech marketingových aktivit připravíme podrobné statistiky pomocí Vašeho účtu na Google Analytics.

A co reference?

Například Vy. To, že čtete tuto stránku svědčí o tom, že naše internetová reklama byla úspešná. Další refence na klienty, kteří jsou také dobře vidět na Internetu najdete na stránce reference.